Product Design & Technology (213 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.20 | 46.40 | 44.60 | 42.80 | 41.00 | 39.60 | 38.20 | 36.80 | 35.40 | 34.00 |
50 (6 total)
- Christie, Louisa (Geelong Grammar School)
- Harris, Ruby (Christian College Institute of Senior Education)
- Healy, Tess (Genazzano F.C.J. College)
- Moy, Isobel (Methodist Ladies College)
- Payne, Lucy (Brunswick Secondary College)
- Rowlinson, Jack (John Paul College)
49 (4 total)
- Crozier, Nicole (Distance Education Centre Victoria)
- John, Tamika (Ballarat High School)
- Lamond-Hallett, Johannah (Brauer College)
- Mckaskill, Alana (Presentation College Windsor)
48 (6 total)
- Cockell, Hayleigh (Sunbury College)
- Matias, Gemma (Taylors Lakes Secondary College)
- Mayer, Georgine (Methodist Ladies College)
- Piperno, Joseph (Strathmore Secondary College)
- Porz, Sam (St Michael's Grammar School)
- White, Brianna (Diamond Valley College)
47 (8 total)
- Carter, Shauna (Eltham High School)
- Cimino, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Dickson, Amanda (Mater Christi College)
- Frewen, Kristen (Ave Maria College)
- Orr, Lewis (Ballarat Grammar)
- Rubira, Claire (Our Lady of Mercy College)
- Sharman, James (St Kevin's College Toorak)
- Wright, Jasmine (Drouin Secondary College)
46 (10 total)
- Collin, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Evans, Hamish (St Michael's Grammar School)
- Go, Frances (Catholic Regional College Sydenham)
- Green, Shannon (St Paul's Anglican Grammar School)
- Hine, Joshua (Brighton Secondary College)
- Johnson, Mikayla (Northcote High School)
- Maltaric, Elizabeth (Taylors Lakes Secondary College)
- Manger, Teagan (St Helena Secondary College)
- Nearchou, Sebastian (Brighton Grammar School)
- Porritt, Madeleine (Avila College)
45 (14 total)
- Albanese, Julia (St Paul's Anglican Grammar School)
- Cardwell, Bethany (St Helena Secondary College)
- Clark, Alexander (Assumption College)
- Clark, Madeline (Elisabeth Murdoch College)
- Friend, Cameron (Carey Baptist Grammar School)
- Guthrie, Pollyanna (Ballarat Grammar)
- Lazarus, Amelia (Mater Christi College)
- Leach, Rosie (Carey Baptist Grammar School)
- Mccormack, Eden (Siena College)
- Meade, Kristian (Berwick Grammar School)
- Pereira, Jodean (Nazareth College)
- Piccione, Joseph (Strathmore Secondary College)
- Vaganiance, Claire (Haileybury Girls College)
- Willis, Natalie (Orbost Secondary College)
44 (20 total)
- Astorino, Monique (Huntingtower School)
- Boakye, Amma (Loyola College)
- Cameron, Tanika (Emmanuel College (Warrnambool))
- Cassano, Stephanie (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Chen, Serena (Siena College)
- Condie, Matthew (Ivanhoe Grammar School)
- Everett, Emily (Eltham High School)
- Joseph, Sarah (Nazareth College)
- Kerr, Jack (Marymede Catholic College)
- Klouth, Elisabeth (Salesian College Sunbury)
- Knezevic, Dora (Strathmore Secondary College)
- Lamb, Claire (Star of The Sea College)
- Mccarney, Adrian (Marcellin College)
- Mccarthy, Dominic (St Bernard's College)
- O'Neill, Stephanie (Mater Christi College)
- Petering, Joshua (Murtoa P-12 College)
- Rajkowski, Julianna (Star of The Sea College)
- Reeves, Amelia (Highvale Secondary College)
- Sofkarova, Kristina (Loyola College)
- Stevens, Johnathon (Salesian College)
43 (24 total)
- Aldridge, Olivia (Presentation College Windsor)
- Alford, Jasmine (Padua College)
- Anagnostou, Oliver (Ivanhoe Grammar School)
- Andrews, Rebecca (Avila College)
- Bouchier, Emily (Brauer College)
- Butler, Molly (Mater Christi College)
- Doh, Chri Hay Htoo (Kardinia International College)
- Dombrain, Tamandra (Ballarat High School)
- Forshaw, Grace (The Geelong College)
- Hahnel, Lewis (Ouyen P-12 College)
- Hasthorpe, Matthew (St Paul's Anglican Grammar School)
- Hayes, Eleanor (Northcote High School)
- Howard, Bronte (Sunbury College)
- Kennedy, Ashleigh (Taylors Lakes Secondary College)
- Kerr, Hannah (Rutherglen High School)
- Larsen, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Mcconchie, Jane (Ballarat Grammar)
- Monagle, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Muriqi, Gentiana (East Doncaster Secondary College)
- Pecora, Nikki (Avila College)
- Peloza, Charlotte (Northcote High School)
- Pryor, Megan (Dimboola Memorial Secondary College)
- Slater, Michael (Brighton Grammar School)
- Wright, Peter (Tintern Schools)
42 (33 total)
- Akritidis, Andre (Brunswick Secondary College)
- Amezdroz, Yolanda (Sacred Heart College Geelong)
- Bainbridge, Alice (Rosebud Secondary College)
- Barker, Mia (Assumption College)
- Baumann, Jake (Mcclelland Secondary College)
- Behan, Connor (Christian College Institute of Senior Education)
- Burge, Jack (Brighton Grammar School)
- Campbell, Isabel (Carey Baptist Grammar School)
- Castello, Amelia (St Paul's Anglican Grammar School)
- Christensen, Conor (Carey Baptist Grammar School)
- Coates, Tess (Notre Dame College)
- Cohen, Jesse (Aitken College)
- Corless, Paige (Mount St Joseph Girls' College)
- Cornelissen, Craig (Assumption College)
- Dade, Benjamin (Padua College)
- Dolzan, Paul (Marcellin College)
- Dorling, Brock (Korumburra Secondary College)
- Faull, Isabella (Loreto College)
- Garner, Jake (Eltham High School)
- Grainger, Sally (Presentation College Windsor)
- Guy, Elitta (Christian College Institute of Senior Education)
- Kanat, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Kiefer, Julia (Ruyton Girls' School)
- Killeen, Sapphire (Nazareth College)
- O'Neill, Zahne (Christian College Institute of Senior Education)
- Palioportas, Olympia (Siena College)
- Picone, Talissa (Star of The Sea College)
- Purser, Christopher (Ivanhoe Grammar School)
- Redman-Brown, Bella (Swinburne Senior Secondary College)
- Sawyer, Ashleigh (Bacchus Marsh Grammar)
- Thompson, Angus (St Patrick's College)
- Trainor, Chelsea (Loreto College)
- Wong, Nicole (Genazzano F.C.J. College)
41 (39 total)
- Aquila, Christian (Brighton Grammar School)
- Cachia, Bianca (Williamstown High School)
- Carter, Georgia (Balcombe Grammar School)
- Chesson, Jake (Box Hill Senior Secondary College)
- Coombs, Brittany (Chairo Christian School)
- Creese, Katie (Ruyton Girls' School)
- Cristiano, Jessie (St Monica's College)
- Di Nardo, Emma (Mount Lilydale Mercy College)
- Donnithorne, Emma (Loreto College)
- Dougan, Anne Margaret (Mornington Secondary College)
- Eade, Bayley (Kilbreda College)
- Frizziero, Jessica (Avila College)
- Gilbert, Jake (Luther College)
- Greenhalgh, Cassandra (Avila College)
- Hansen, Courtenay (Carey Baptist Grammar School)
- Harrop, Matilda (Balcombe Grammar School)
- Hayes, Andrew (Scotch College)
- Jones, Annie (Mater Christi College)
- Koenig, Ashleigh (Brauer College)
- Larkin, Caitlin (Ruyton Girls' School)
- Lee, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Maunick, Bernadette (Star of The Sea College)
- Mcdonald, Kaitlin (St Joseph's College Mildura)
- Mcnamara, Giselle (St Paul's Anglican Grammar School)
- Miller, Amy (Methodist Ladies College)
- Monester, Jeremy (St Michael's Grammar School)
- O'Neil, Ebony (Loreto College)
- Pelz, Ellinor (The Peninsula School)
- Presnell, George (St Leonards College)
- Prosser-Roberts, Samuel (St Michael's Grammar School)
- Razumic, Lydia (Avila College)
- Scott, Audra (St Joseph's College Echuca)
- Tanasi, Alicia (Salesian College Sunbury)
- Todd, Mitchell (Warrandyte High School)
- Underwood, Amy (Geelong Grammar School)
- Vanner, Sarah (Christian College Institute of Senior Education)
- Welsh, Lucy (St Michael's Grammar School)
- Wilson, Jarrod (Luther College)
- Woodman, Oletta (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
40 (49 total)
- Anezakis, Leon (Melbourne Grammar School)
- Argus, Molly (Caroline Chisholm Catholic College)
- Baccini, Lauren (Methodist Ladies College)
- Beech, Tegan (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Bell, Sophie (Methodist Ladies College)
- Bentley, Craig (East Doncaster Secondary College)
- Bonello, Lachlan (Marymede Catholic College)
- Braun, Nicholas (Marist Sion College)
- Brown, Nikolina (Bacchus Marsh Grammar)
- Caio, Tianna (Strathmore Secondary College)
- Campus, Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Chadha, Nishtha (Haileybury Girls College)
- Chatham, Jack (Ballarat Grammar)
- De Angelis, Olivia (Notre Dame College)
- Di Lorenzo, Cristina (Ave Maria College)
- Dyer, Samuel (Luther College)
- Edmonds, Alexander (Mount Lilydale Mercy College)
- Egan, Holly (Newhaven College)
- Fifoot, Tori (Notre Dame College)
- Flores, Gia (Caroline Chisholm Catholic College)
- Gardner-Russell, Ruby (Galen College)
- Harif, Nicola (Strathmore Secondary College)
- Istratoaie, Nathanael (Maranatha Christian School)
- Jackson, Andrew (East Doncaster Secondary College)
- Kwok, Hoi Man (Kardinia International College)
- Macpherson, Josephine (Methodist Ladies College)
- Maher, Jake (Marcellin College)
- Martin, Benjamin (St Patrick's College)
- Mchenry, Angus (Marcellin College)
- Mengolian, Ornella (St Monica's College)
- Moore, Lucy (Geelong Grammar School)
- Morse, Nicole (Notre Dame College)
- Morwood, Nicholas (The Geelong College)
- Murnane, Cindy (Christian College Institute of Senior Education)
- Oliver, Amber (Bendigo Senior Secondary College)
- Paolino, Robert (Marcellin College)
- Pelligra, Samantha (Our Lady of Mercy College)
- Philpot, Alannah (Kilbreda College)
- Scruton, Benjamin (Carey Baptist Grammar School)
- Smith, Riley (East Doncaster Secondary College)
- Spicer, Zoe (Sunbury College)
- Strautmanis, Amy (Maribyrnong Secondary College)
- Taverner, Eleanor (Siena College)
- Van Dyk, Christopher (Ivanhoe Grammar School)
- Ward, Zoe (Heathmont College)
- Webber, Christopher (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Webster, Georgia (Assumption College)
- Westmoreland, Kaitlyn (Toorak College)
- Wood, Eliza (Brunswick Secondary College)